אודות

חברת אינטימידייטור ארה"ב החלה את פעילותה מתוך רצון לבנות רכבי שטח איכותיים, מתקדמים טכנולוגית, המותאמים לעבודה מאומצת בתנאי שטח וסביבה קשוחה, עם נוחות תפעול וחווית נהיגה יחודיים.

מכלול  תכונות אלו מעניק ללקוחות המותג ערך רב של אמינות וביצוע משימות שטח מורכבות, בנוחות מקסימלית ולאורך זמן רב.

לצורך כך נדרשה השקעה רבה כבר משלב התכנון וההנדסה ועד להקמת מפעל מתקדם המשלב טכנולוגיות מעולם יצור הרכב והתעשיה המתקדמת.

חומרי גלם איכותיים נבחרו לייצור רכבי השטח שלנו עם אלמנטים מעולם הרכב המודרני, בשילוב מכלולים קשוחים, אמינים ועמידים היוצרים רכב קשוח, חזק ועמיד יותר מכל רכב אחר הקיים בקטגוריית רכבי השטח בעולם.

חברת AGM Motor company נבחרה מבין חברות רבות, לקבל את הזיכיון לייבוא מותג הפרימיום הקשוח אינטימידייטור.

AGM Motor company בחרה להביא מותג זה לישראל במטרה לתת ללקוחות בישראל אפשרות, ליהנות מבחירה במוצר אמריקאי איכותי, המסתמך על ייצור אמריקאי בסטנדרטים הגבוהים של חברת אינטימידייטור.

לצורך קבלת הזיכיון לייבוא סדיר, של מותג השטח אינטימידייטור, העמידה AGM Motor company משאבים רבים, והגיעה להסדרים הראויים מול יצרן הרכב האמריקאי.

עוד נבדקו רבות ההקשרים והעמידה של AGM Motor company ברף הדרישה של חברת אינטימידייטור, מבחינת (S.L.A) רמות השירות המחייבות כפועל יוצא מסטנדרט אמריקאי שירותי של יצרן הרכב.

נבחנו נושאי ליבה כגון הדרכה מקצועית לצוותים הטכניים, אספקטים טכניים וטכנולוגיים אל מול אנשי הקשר הרלוונטיים, ואנשי המקצוע שיילוו את התהליך והסוכנויות בפריסה ארצית.

בנוסף נקבעו גישות מחייבות מתוך קובץ הנהלים המחמירים של חברת אינטימידייטור האמריקאית.

קביעת סרגל מלאי החלפים והאביזרים, חלקי חילוף זמינים במרכזי השירות והלוגיסטיקה של היבואן הרשמי.

חברת AGM Motor company מקבלת לידיה את הזיכיון למותג הפרימיום אינטימידייטור בעזרת צוות מקצועי בעל עשרות שנים של ניסיון מצטבר בתחום התחבורה הכללי ותחום השטח בפרט.

אנו בחברת AGM Motor company עושים מאמצים רבים, על מנת להנגיש את רכבי השטח של אינטימידייטור, לצרכן הישראלי המבקש לרכוש כלי איכותי, עם הנדסת אנוש Tailor made, ויכולות יחודיות המותאמות לסדרות אינטימידייטור השונות.

גלילה למעלה
הרשמה לניוזלטר
הורדת קטלוג אינטימידטור