מגזין מאחורי ההגה סקירת מותג – Intimidator UTV

מגזין מאחורי ההגה סקירת מותג – Intimidator UTV

מפעל הרכב אינטימידייטור אירח את חברי העיתונות ב- 29 באוקטובר 2019, לסיור במפעל בבטסוויל, ארקנסו, כולל מפעל ההרכבה החדש ומתקן ההנדסה הבחינות והעיצוב.

אירוע זה הדגיש את קו המוצרים החדשים והמרתקים שלהם והציב זרקור על תרבות החברה ואופייה הייחודי.

לאחר מבט אל עתידם של Intimidator ושאר מותגי החברה ומוצריה, דרך עיניהם של המהנדסים, המבקרים סיירו בבניין הייצור הראשון בו קיים מתווה ייצור וותיק ופרוצדורות חדשניות ופורצות דרך אשר הגדילו את תפוקת העובדים ואיכויות הרכבים באופן משמעותי.

משם הוצגה לתקשורת הפעילות בבניין הייצור, כאשר ארבעה רובוטים ממוחשבים לחיתוך לייזר ורובוטי ריתוך אוטומטיים מתקדמים, הפכו מתכות מורכבות, לחלקי רכב ופלדות איכות לשלדות רכב מתקדמות ועוצמתיות, אביזרים ושיפורים לרכבי אינטימידייטור וגם למותגים אחרים, כולל כמה מהפגושים הקדמיים מגינים ומסגרות הבטיחות הפופולריים ביותר בענף.

עד היום חברת אינטימידייטור, מעולם לא קיבלה תביעה או בקשת אחריות לשלדת הרכבים שיוצרו במפעליה.

בסיור העיתונאים נחשפנו ל- 220,000 מ"ר החדש של החברה, המהווה את בניין ההרכבה ושילוב הרכיבים לכדי רכבי שטח מובילים.

אינטימידייטור מבוססת בשטח מפעלי של 10 דונמים, תחת קורת גג אחד, ומשתפת את מיקום ההרכבה הזה עם חברות הבת בתחומים השונים.

במהלך הביקור קיבלו צוותי העיתונות הזדמנות לנסיעות מבחן והתרשמות בכמה מהרכבים החדשים ביותר של Intimidator.

ה- GC1K החדש מגיע בשלוש סדרות שונות הכוללות גרסת ארבעה מושבים, סדרת המשאיות, והדגם קלאסיק הפופולרי.

סדרת המשאיות מתוכננת לנשיאת משקלים חריגים בקטגוריה, כ 650 ק"ג או גרירה של מעל 1,000 ק"ג. עם שטח ארגז מטען של 1.80 על 1.60 ס"מ.

סדרת ה- GC1K הפתיעה מעל לכל ציפיה גם את טובי הכתבים, והעיתונאים הבכירים שליוו את האירוע, חציית המכשולים האגרסיביים שהונחו בשטח התבצעה בצורה מרשימה ביותר, ביחס לכלים דומים ומוכרים שעליהם רכבו לאורך השנים כתבי השטח.

מייסד אינטימידייטור, מר רוברט פוסטר הציג לעיתונאים הרבים, את התוכניות העתידיות של החברה, את הקו אליו הם מכוונים על מנת ליצור בידול ממותגים אחרים בתחום, ועל מנת להתבלט באיכות המותג, בהגדלת מעגל הלקוחות החוזרים, בטיפוח התעשיה האמריקאית המבוססת על כוח אדם איכותי, החל מהנדסת הרכבים, פיתוח עתידי וייצור סדרתי של רכבי שטח.

התאמת ליין הרכבים לדרישות המגיעות ישירות מהחקלאים, ואנשי השטח הזקוקים למוצר קשוח ששומר על איכויות הרכבים בשטחים הקשים ביותר וללא תקלות.

ישנם פיתוחים עתידיים, שהחברה נכנסת אליהן במטרה לכבוש נתח שוק, ולהתמודד מול הטובים ביותר בתחום, מוקדם עדיין לחשוף את מכלול הקטגוריות והתפתחות של החברה, אולם ברור שמתרחש כאן סוג של הגשמה אמריקאית, מקצועית מאוד, שמבינה היטב את התחום, קשובה ללקוחות ונותנת פתרונות מעולים חדשניים ואמידים לדרישות הלקוחות והתחום בכלל.

By Brian Ankney

On Nov 5, 2019

 

גלילה למעלה
הרשמה לניוזלטר
הורדת קטלוג אינטימידטור